סוסים מחוות רמות בהפסקה

הפעם הפתיעו עם טיול סוסים רומנטי לזוגות אוהבים בחוות רמות

בשעה של שקיעת השמש מעל הכינרת ניקח אתכם לתצפית של נוף עוצר נשימה. מסלול מדהים אל מול השקיעה, עצירה בשטח (תמונה חייב) מול הנוף הרומנטי. מסלול של שעה – רכיבה על סוסים שלא תרצו לסיים.

הפתעה ליום הולדת לבן/בת זוג, יום נישואין או סתם ערב רומנטי יחד

לראות ולהרגיש את הטבע מקרוב על גב סוס מאולף זו חוויה מיוחדת במינה ומומלץ מאוד. רכיבה במסלולי טבע ונוף יפים תרגיע את הנפש של כל אוהב טבע וחיות, וניתן לעשות אותה במגוון גדול מאוד של מסלולים. טיול של שעתיים כולל הסבר והדרכה לפני עלייה לסוסים מסלול משגע מעל הכינרת עם נופים של הרי הגליל , הגולן והכינרת עצירה של תה וקפה בשטח

 טיול סוסים רומנטי מתאים לזוגות בכל הגילאים, לכל אירוע רומנטי או סתם ללא סיבה מיוחדת

הטיול מחייה רוח צעירה ושובבה יחד עם חיבור לטבע ולשלווה. אנו בחוות רמות נעניק לכם מתנה מיוחדת לזוגיות טיול סוסים לאור השקיעה ונוף הכנרת המרהיב יחד עם ארוחת ערב טעימה ובקבוק יין טוב, טיול כזה יכול להיות ביום חול כדי לחגוג את הזוגיות ויכול להיות מתנה נפלאה לאירוע מיוחד שחשוב לציין. טיול לזוגות וותיקים אשר חוגגים יום נישואין או יום הולדת של אחד מבני הזוג יכול להיות מרגש ומגבש טיול של שעתיים בשילוב סוף שבוע רומנטי בצפון מעשיר את החוויה ונותן מקום למשהו חדש להיפתח בלב כל אחד ואחת, השארתם את הילדים אצל סבא וסבתא או פשוט עם בייביסיטר לשעתיים ונתתם לעצמכם מתנה משמיים, מתנה של ביחד ושל רומנטיקה אין סופית יחד עם אתגר ועשייה משותפת, אתם יכולים גם להיות אמיצים במיוחד או שרכיבה על סוסים היא בנשמתכם ואתם מנוסים בה ולקחת טיול של יומיים עם לינה תחת שמי כוכבים וארוחה כלבבכם, בטיול כזה תרגישו את הביחד ללא מעמסות היומיום תוכלו להיזכר בזמן בו התחלתם את ההיכרות בינכם, להרגיש איך הכל פתוח ונכון גם לרגע זה. בטיול זוגי רומנטי תוכלו לצאת מהשגרה ולחלץ עצמות, לאגור כוחות לחזרה לשגרה המלאה עם הילדים והעבודה אותה אתם חווים בחיים.

נושאים

אהבתם? שתפו את האהבה!

Leave a Comment