תמונה של שלושה ילדים ברכיבת סוסים משפחתית

שבת מנוחה בקצב הטבע

אפשרויות לפעילויות בקצב הטבע בשבת.

יום שבת הגיע ואתם בדרך עם המשפחה ליום טיול רגוע בקצב הטבע, יום שנותן מנוחה וממלא מצברים לשבוע הבא. יום טיול בטבע הוא חוויה מושלמת למשפחה הילדים מרגישים את החופש, את קצב הטבע, יכולים להתרוצץ חופשי במרחב הפתוח ואתם נהנים מפיקניק רגוע או טיול הליכה נחמד במקום עם נוף משגע. לטיול כזה אפשר להוסיף חיבור לבעלי חיים, סביבנו נמצאים כל הזמן בעלי חיים, ציפורים רבות, חיפושיות ודבורים מזמזמות, וכן בעלי חיים יותר נסתרים מן העין כמו הצבי הארץ ישראלי, חזירי בר, תנים, שועלים, עטלפים ועוד. כאשר עוצרים לרגע ומתבוננים מבינים כי העולם שייך לכולנו יחד.

טיול סוסים בקצב הטבע לכל המשפחה.

ביום שבת כזה של חיבור לטבע אין אפשרות יותר מתאימה מטיול עם בעלי חיים גדולים מבויתים הנמצאים בחווה שמכבדת אותם ודואגת להם לחיים באופן הכי דומה לחיי הטבע, חוות סוסים, חוות רמות. החווה מאפשרת היכרות עם סוסים מקרוב, גם למי שבא לטיול בשבת וגם למי שמעוניין להעמיק את ההכרות וללמוד יותר על החיה המופלה והמיוחדת הזו. נסעתם לטיול בשבת זה הזמן להתחבר לקצב הטבע, מאד מומלץ לעשות זאת בטיול רכיבה על סוסים, טיולי רכיבה נותנים תחושה של חיבור לבעלי החיים ולטבע בקצב שלו, רכיבה על גבו של סוס הולך בשבילים צרים לעבר פלג מים צונן ונסתר מקנה חוויה של קסם ושלמות. האוירה בטיול סוסים בשבת היא נינוחה וכמעט ממכרת, ניתן לבחור טיול של שעה עם עצירה לכוס קפה אל מול נוף אגם הכנרת המרהיב, או לבחור טיול של שלוש שעות לעבר פלג מים קטן ולשכשך בו את רגליכם, במידה וחפצתם בזמן זוגי השעה הכי מתאימה עבורכם היא שעת השקיעה הרומנטית עם בקבוק יין מפנק.

חיבור לטבע.

הטבע כמו העיר יכול גם הוא להיות סוער ברגעים מסוימים, כאשר תן צד בלילה או תנשמת נוחתת על גבו של עכבר אך הסערה בטבע לא נובעת מצורך בריגושים אלא מצורך טיבעי לחיים ברגע שזה סופק השקט חוזר, אנו בחיי היומיום עובדים, לומדים, מטפלים בילדים ומחפשים ריגושים חדשים, החיבור לטבע מלמד אותנו כי לעיתים אפשר גם פשוט להיות, לנוח, לנשום, להנות מהסביבה ולהיות חלק מעולם החי סביבנו.

לעוד מידע לגבי אפשרויות לטיולי רכיבה על סוסים לחץ כאן

למאמר על הקשר בין סוסים לאנשים לחץ כאן

Leave a Comment