טיול סוסים בצפון בחוות רמות – בילוי זוגי ומשפחתי מושלם בטבע גלילי

טיול סוסים הינה דרך מיוחדת ומרגשת לחוות את הטבע בצפון, בטיול סוסים אנו מצליחים למצוא את החיבור לטבע באופן חזק במיוחד. בחוות רמות טיול הסוסים ייחודי, השבילים בהם מטיילים עבירים לסוסים בלבד, הנוף של הכנרת ורמת הגולן מרהיב ביופיו. הרכיבה על גב הסוס היא פעילות מיוחדת במינה אנו נמצאים על גב של בעל חיים גדול ועוצמתי, הוא מרגיש אותנו ואנו נותנים לו הדרכה לאן עליו ללכת, הסוס מרגיש את הלך הרוח שלנו ומקשיב לנו בזמן הרכיבה, זה הזמן להכנס לשקט ולרוגע, הסוס יבחין בכך וגם הוא יהיה שקט ורגוע במהלך טיול הסוסים.

החיבור לטבע ולנוף נעשה באופן טבעי ופשוט, דרך התנועה של הסוס, השקט מסביב ללא רעשי מנוע וקולות הציפורים, נוצרת חוויה עוצמתית ומיוחדת. טיול סוסים בצפון מתאים לכל עונה, בחורף ובאביב כאשר הצפון ירוק וצבעיו חזקים, פרחים מתחילים לפרוח והגבעות הירוקות מבשרות חיות והתחדשות או בקיץ ובסתיו כאשר הנוף צהוב ופיראי עם שמש צהובה והרגשה של אינסוף מרחב פתוח ומשחרר. טיול סוסים בצפון יכול להיות טיול של כמה ימים עם לינה וארוחות ויכול להיות טיול של שעתיים אשר נותן חוייה עם טעם של עוד, טיול סוסים של שעתיים עם הפסקת קפה במקום עם תצפית יפה על הכנרת משרה אווירת רוגע, מתאים לכל הרוכבים גם אם הם לא מנוסים כלל.

טיול של חצי יום לוקח אותנו לנחל קטן עם הפסקת קפה בדרך, לטיול זה מומלץ להביא כריכים או אוכל הנכנס לתיק גב כצידה לדרך, טיול זה מושלם לכל מי שמחפש חוויה מעמיקה יותר של חיבור לטבע והתנתקות ממרוץ החיים, קצת יותר משעתיים אך גם לא יום או יומיים בדיוק מספיק כדי להתנתק לרגע ולחחזור מחודשים ליומיום. טיול של יום או כמה ימים מתאים יותר לרוכבים אמיצים במיוחד או מנוסים יותר, אשר באמת יכולים לשבת על גב הסוס כמה שעות ולחוות לרגע איך נראה העולם בלי מנועים ובלי לחץ, ממש כמו בתקופת התנ”ך שכל הליכה הייתה אורכת כמה ימים ולא היו ממהרים לשום מקום. הטיולים הארוכים מגיעים למפגש נחלים בהם ניתן להתרענן ולהכיר מקומות אשר רוב האנשים לא מגיעים אליהם כי הגישה אליהם מוגבלת, טיולים אלו מתאימים לכל עונה המקומות יפים ומרגשים תמיד.

הכי חשוב לזכור כי כל טיול מפגיש אותנו עם הסוס והטבע קצר או ארוך ייתן לנו את החוויה במלואה ויקנה לנו שלווה. חוות סוסים רמות נמצאת מעל הישוב רמות בלב נוף פיראי ובתולי, הביקור בחווה כאשר מטיילים בצפון הוא מרומם ונותן תחושה שיש אנשים החיים את חלומם ויכולים להגשים את עצמם גם במקום מרוחק מהעיר הגדולה, ניתן ללמוד מכך כי כל אחד יכול להגשים את חלומו גם אם חלומו הוא חוות סוסים בצפון. אז יצאתם לחופשה בצפון אתם כבר ישנים בצימר ונהנים מחופי הכנרת השלווים עכשיו רק חסרה איזו אטרקציה שתכניס קצת פלפל לחופשה בצפון כזו שתשלים את התמונה, תצא מגדר הרגיל ותיתן ערך מוסף למשפחה חיבור לטבע ולבעלי חיים. אנו חיים בין בניינים גבוהים, כבישים, מדרכות וחנויות בואו להיזכר כי יש עמנו גם בעלי חיים וצמחים אשר חיים לצדנו ואנו יחד מרכיבים עולם שלם יפה ונעים במיוחד, טיול סוסים בצפון יכול לרגע להזכיר לנו את כל אלה, נוכל לקחת את החוויה יחד אתנו לעיר ההומה ולהיזכר בה כל פעם שמרגיש מעט לחוץ או צפוף.