אורי פלג מנחה הקורס להסמכת מדריכי רכיבה בחוות רמות.

אילוף סוסים של אורי פלג בחוות רמות

אילוף בסיסי אילוף זה בין אם הוא אילוף מהקרקע לסייחים/ות לקראת רכיבה או אילוף לרכיבה מותנה ברמת התוצאות הנדרשת על ידי הלקוח.
אילוף בסיסי לרכיבה: אילוף זה נמשך בין חודש וחצי חדשיים לשנה. ככל שיושקע בסוס יותר זמן עבודה וליטוש כך יהא המוצר הסופי מיומן יותר. יש לזכור שאילוף מהיר של חודש חודש וחצי המקובל בארץ הוא אילוף המביא את הסוס לנקודת התחלה ולא לנקודת אופטימום רצוייה. הוסף לכך את העובדה שהנילמד בחודש זה עדיין בחזקת “בטון רך” ותקבל סוס שהיידע הקבוע שלו (הבטון שהתקשה) יהיה התוכן שייספוג לא מהמאלף המקצועי אלא מבעליו אחרי שהסוס חוזר הביתה .

לפרטים התקשרו לאורי פלג –    0537364750

באילוף יחתם הסכם ולפיו תדעו בדיוק מה תקבלו תמורת כספכם, וברור שהוא יכלול תפיסה בתא קטן וגדול, לימוד קשירה לזמן ארוך, לימוד הולכה לימוד עליה לקרון, לונג’, עמידה בעלייה על הסוס, מקצבים עם שליטה על מהירות (ספיד קונטרול) יסודות לרגל מובילה, הליכה אחורה, לא רק אלוף ראונד פן ומגרש בלבד אלא מושם דגש על רכיבות שטח והתמודדות עם האתגרים המופיעים בהם. לפרטים על מחירים וקבלת חוזה לאילוף נא לתהקשר אלינו.

אילוף – פתרון בעיות

פתרון בעיות אילופיות סוסים ורוכבים שמנציחים בעיות של: פריצה (פלייט), באקינג, התרוממות על שתיים (רירינג) נשיכות (פייט) העלאה לקרון, יציאה לדהירה מהירה ללא בקשת הרוכב, סוס שמושך את הידיים סוס שלא נותן לתפוס אותו ועוד. כשאפתור הבעיות תיערך חפיפה כדי ללמד את הבעלים את הפתרון לבעיה הספציפית. ניתן ללמוד יותר על פתרון בעיות התנהגות בקליניקות ‘ערב חברתי מאלף’ של אורי פלג (לינק)

אילוף סוסים מתקדם

אילוף מתקדם לרוכבים טובים וסוסים ברמת רכיבה טובה אילוף לנאטוראל קונקשן (חיבור טבעי). למרות שהטכניקה נראת מהפכנית ומרגישה מהפכנית היא משפרת בצורה דרמטית כל רוכב, את שפת גופו והבאלאנס אותו הוא מיצר כמו גם עדינות בשימוש ברגליים/דרבנות, כל זאת גם עם לא יוריד בסוף התהליך מושכות ומתג. פנסיון מרעה בחוות רמות פנסיון מרעה לסוסים ולסייחים לאחר גמילה. עם תוספות מרוכזות (תערובת סוסים) של פעם ביום. כל הסוסים יבוקרו במרעה תוך בקורת בריאות כמו גם מתן מנה שאורה לכל סוס במרעה (ההאכלה אינה בתפזורת אלא פרטנית.)

מרעה ופנסיון סוסים

השהות של 365 יום בשנה במרעה תוך אילוף מתמשך לראשיה (הולטר טריין) מאפשר לבנות אמון עם הסייחים/ות ולהיכנס לשלב האילוף לרכיבה עם בונוס גדול של חיים ‘טבעיים’ במרעה במקום באורווה.
המחיר לפנסיון בתנאים הנ”ל הם  750 ש”ח לפני מע”מ לחודש עבור סייח פחות מגיל שנה ו-850 ש”ח לפני מע”מ מעל גיל שנה. המחיר כולל גם טיפול שגרתי נגד קרציות ותילוע. הפנסיון מוגדר בחוזה. ניתן להזמין הובלה ללא תשלום. לפרטים וקבלת חוזה פנסיון צרו קשר

By | 2017-09-18T14:03:24+00:00 אוגוסט 28th, 2017|אילוף סוסים, בית הספר לרכיבה|

Leave A Comment

שינוי גודל גופנים