צימר וטיול סוסים מפנק באביב בחוות רמות


‘כדי להגיע לדברים הטובים באמת, לחוויות הגדולות באמת, צריך להתאמץ. קחו למשל את חוות רמות של אורי וג’סטין פלג, הממוקמת על פסגת הר מעל מושב רמות. שלושה קילומטרים של מעלה כורכר תלול, ייקחו אתכם אל חוות הסוסים של הלוחש לסוסים מספר אחת בישראל. ועוד לא דיברנו על הנוף המדהים הנשקף מהחווה, שיגרום לכם לשפשף את העיניים בתדהמה, לפעור את הפה ולא להצליח לסגור אותו”.


להזמנות 053-7364751

טיול סוסים לינה וארוחת בוקר מפנקת

חוות רמות מציעה טיולים של רכיבת שטח משעה ועד כמה ימים, המסלולים מתאימים לכל אחד מעל גיל 11, ובמשקל פחות מ 100 ק”ג לרוכב. לפני כל טיול יש הסבר קצר והדגמה כדי שתרגישו יותר נוח על הסוסים. למתחילים אנו ממליצים על הטיולים הקצרים בני שעה או שעתיים, מספיק זמן לחוות העולם הקסום של רכיבה על סוסים. לרוכבים מנוסים ו/או אמיצים אנו מצעים טיולי רכיבה ארוכים מ–4 שעות ועד כמה ימים או אפילו שבועות. רכיבה על סוסים בקבוצות קטנות וכל טיול מלווה בלפחות מדריך מוסמך אחד. אורך הטיולים משתנה לפי הזמנות והבקשות האישיות שלכם.

חבילות נופש בצימר

צימר חדש ומפנק במושב רמות בקתת עץ גדולה ומאובזרת הצופה לנוף הכי יפה בארץ. חבילת נופש מושלמת בצפון הכוללת טיול רכיבה על סוסים לינה וארוחת בוקר מפנקת

צימר ״הבקתה בחווה״

בית הספר לרכיבה – אורי פלג

חוות רמות בשיתוף עם המכללה האקדמית בוינגייט מזמינה אתכם להפוך אהבה לקריירה במגוון קורסים והכשרות. בית הספר מקיים גם חוגי רכיבה ומספק שרותי אילוף ופנסיון לסוס שלך.

בית הספר לרכיבה

טיולי רכיבה על סוסים

נעלה על הסוסים ונצא לטיול רכיבה בן שעתיים מול הנופים המרהיבים של הכנרת והרי הגולן. נעצור להפסקת קפה/ תה בשטח . האוויר הנקי, השקט והנופים היפים ישאירו אתכם עם טעם של עוד

צימר ״הבקתה בחווה״